YASHI YZ2493. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Frequency (Hz) | 120 Hz |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Built-in Webcam | Yes |
| Height-adjustable | Yes |
| Rotating | Yes |
| HD quality | Full HD |
| RMS capacity (W) | 4 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 54.2 |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 |
| Projector / Contrast Ratio | 1200:1 |
| Number of watts on/standby | 30 W |
| Projector / Native Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 24 |
| Display / Response Time | 1 |
| Cables included | HDMI, Power, USB Type-A |