Samsung VS20B75AGR1. Product type: 2-in-1 stick vacuum, Dust container type: Bagless, Product colour: Black, Mint colour. Cleaning type: Dry, Dirt separating method: Multi cyclonic, Cleaning surfaces: Carpet, Hard floor. Power source: Battery, Maximum input power: 550 W, Motor power: 200 W. Package width: 214 mm, Package depth: 265 mm, Package height: 757 mm. Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion)
| Voltage (V) | 21.6 V |
| Type of battery | Lithium |
| Power supply | Battery |
| Sound level (dB) | 86 dB |
| Capacity (W) | 200 W |
| Included accessories | Mini motorized brush |
| Colour | Black, Mint colour |
| Dimensions H x W x D (cm) | 113 x 25 x 21.5 |